هزینه‌های سنگین تبلیغات؛ دهن‌کجی به مردم

هزینه‌های سنگین تبلیغات؛ دهن‌کجی به مردم

چند روز پیش یکی از کاندیداهای شورای شهر در اظهاراتی بیان این موضوع را داشت که هزینه‌های سنگین تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی شهر دهن‌کجی به مردم در این وضعیت نامناسب اقتصادی است که برای مردم بوجود آمده است.

همین موضوع باعث شد تا با این پست و یادآوری این موضوع که واقعاً در همین مناسبت ایم نوروز و سال نو همه شاهد وضعیت بد اقتصادی بسیاری از هموطنان خود بودیم.

متاسفانه از چند ماه پیش با درنظر داشتن انتخاباتی که در پیش رو است بساط ولیمه‌های! انتخاباتی گسترده و گسترده‌تر شده و با نزدیک شدن به روزهای این رقابت در پیش رو به اوج خواهد رسید.

البته در این میان هستند کاندیداهایی که به واقع برای آینده این شهر نگرانی‌هایی دارند و سوای از رقابت‌های مرسوم و منطقی به اعتلای نام گرگان‌زمین می‌اندیشند.

حال سوال این است واقعاً چطور می‌توان این همه رنج و مصیبت این مردم به خصوص قشر مستضعف و محروم و سفره‌های محدودشده‌شان را دید و بی‌تفاوت از کنار آن گذشت و با صرف هزینه‌های آنچنانی برای ورود به عرصه شوراها بر رنج آنها افزود و با فرض ورود چگونه به بازپس دادن!!! این هزینه‌های سرسام‌آور به اسپانسرهای متوقع!! پرداخت؟

/ 2 نظر / 12 بازدید