مسئولیت های سنگین متولیان جدید شهر

مسئولیت های سنگین متولیان جدید شهر

با وجود گذشت حدود دوماه از انتخاب شهردار برای مرکز استان، ظاهرا به دلایل مختلفی این حکم تنفیذ نشده که در جای خود قابل بررسی است.

ولی آنچه که امروز می‌تواند به عنوان پیگیری چشمهای رصدکننده امور شهر  مورد دقت و توجه بیشتر قرار گیرد آن است که با وجود گذشت سه دوره از شوراها اتفاقاتی که چندان در شان نام شهری چون گرگان و ظرفیتهای موجود در آن نبوده است رخ داده است. به عبارتی دیگر آنچه که تا کنون در گرگان رخ داده است جای دفاع برای مدیران گرگان نگذاشته است. مقایسه‌هایی که به حق یا حتی ناحق با شهرهای همجوار و البته کمی آنطرف تر از کوههای سر به فلک کشیده گرگان می‌شود خود گواه این است که کم‌کاری در حد وفور اتفاق افتاده و شهر گرگان با توجه به پروژه‌هایی که باید انجام می‌گرفت و انجام نشد و پروژه‌هایی که نباید انجام می‌شد و شد! وضعیت را در موقعیتی نه چندان مطلوب قرار داده که فقط کمی تردد مختصر در سطح شهر و بویژه در قسمتهایی که طی 20سال اخیر به شهر افزوده شده، همگی نشان از افسارگسیختگی و نوعی بی بند و باری در زیرساختها و ساختهای شهری دارد.

حال باید با توجه به انتخاب شهردار جدید، بایدها و نبایدها توسط منتخبین مردم به ایشان یادآور شود که در غیر اینصورت این وظیفه را طیف عظیم وبلاگنویسان گرگانی که با همت آنها در دوره قبل بر بخشی از سستی‌های مسئولین و تصمیمات غلط تاثیرگذار بودند انجام دهند و البته بدانیم که دوره سوم شوراها و شهرداری پیشین گرگان، آخرین دوره تعارف و کوتاه آمدن در بسیاری از امور با متولیان امور شهری بوده و در این دوره(دوره چهارم شورای شهر) و دوره‌های آتی اجازه کوتاهی در حق این شهر را به ایشان ندهیم.

/ 2 نظر / 11 بازدید
امیر حسین طبرسا

سلام : مطلب شما رو خوندم ... این موضوعات رو به یاد می سپارم برای وقتی که بزرگتر شدم... با مطلبی با عنوان اسطوره گذشت و ایثار بروز شده ام .... منتظر حضور سبزتان هستم ..... با نظرات خود مثل هیشه کمکم کنید

حسین بیاری

سلام آریووووی عزیز دل برادر ... الغرض ... فکر نکنم آب از آب تکان بخوره اینایی که من دیدم می آیند و می روند و شکم خود را سیر تر می کنند و آخرش هم می دن به نفر بدی و هی چرخ دوار و دوار ... بی خیالش ایشالله که خودت شهردار بشی خودم می شم بادی گاردتت [نیشخند]