آزار روحی شهروندان تا کی؟

آزار روحی شهروندان تا کی؟

چندی پیش که با تعدادی از دوستان که مهمان این شهر بودند به یکی!!! از اماکن تفریحی شهر؛ ناهارخوران رفته بودیم. (نمی‌دانم مسئولین شهر ما با وجود جاذبه‌های فراوان تاریخی و طبیعی غیر از این ناهارخوران چه بستری را برای عرضه به گردشگرانی که به شهر وارد می‌شوند مهیا کرده‌اند؟؟؟!!!) جایی که متاسفانه شاهد مساله دردناکی در حضور مهمانان بودم و منجر به بازگشت از محور به اصطلاح طبیعت‌گردی گرگان شد!!! اماکنی که البته در سایه طرح‌های زیربنایی!!! انجام شده در سابق(احداث اتوبان!!!) و عدم اصلاح در طول سالهای اخیر و بسنده کردن به کارگذاشتن سرعت‌گیرهایی که خود می‌تواند بوجود آورنده حوادث باشند، به 6باند فراهم شده برای کورس گذاشتن برخی جوانان و صلب آسایش شهروندان و البته گاهی اوقات وقوع حوادث بسیار دلخراش چون کشته شدن وحشتناک آنها تبدیل می‌شود.

شاید پیدا کردن دلیل این مسابقات و خالی کردن هیجان و نهایتاً وقوع این حوادث که بعضاً بازتاب ملی هم داشته است در ناهارخوران برای برخی سخت به نظر برسد و دنبال  دلایلی غیرفنی بروند ولی حداقل کورس گذاشتن دراین جاده جنگلی، چیزی جز وجود یک محور عریض متناقض با نفس طبیعت‌گردی نیست. محوری که می‌توانست حداقل مانند محور النگدره باشد(و یا اصلاح شود).

البته با توجه به اینکه با وجود لزوم وجود یک پیست اتوموبیلرانی معلوم نیست چنین پیستی داریم یا نه و اگر داریم چرا تبلیغاتی درخور انجام نمی‌شود تا استعدادهایی در این زمینه را به آنجات سوق دهیم! ولی در یک پیشنهاد بهتر است اگر قرار نیست کاری برای حل این معضل شهر که به خصوص در تابستان بیشتر خودش را نشان می‌دهد محور ناهارخوران رسماً به این امر اختصاص داده شود تا شهروندان از تماشای این صحنات ناگوار دچار آسیب روحی و روانی نشوند و لقای ورود دوباره به این شهر که برای آشنایی با جاذبه‌های آن کاری انجام نشده است را برای همیشه به عطایش ببخشند!!!

/ 8 نظر / 11 بازدید
آرین

آرین اسپرت:فروش دزدگیر,باربند های سانتافه ای برای انواع اتومبیل و کفپوش درجه یک بابل با ارزان ترین قیمت 09350845609 با خرید بیش از یک قلم از ما شامل تخفیف 5 تا7 درصدی ما شوید (انجام شیشه دودی زیر قیمت)

عمو علی

[گل][لبخند][قلب][گل][گل][لبخند][قلب][گل][گل][لبخند][قلب][گل][گل][لبخند][قلب][گل][گل][لبخند][قلب][گل] قليان‌هاي زيرزميني، هزينه‌هاي صعودي! برخي از سفره خانه‌ها در مكان‌هاي خلوت و زيرزميني فعاليت دارند و مشتريان خود را نقره داغ مي‌كنند. به عنوان نمونه در خيابان ولي عصر(عج) بالاتر از ميدان ولي عصر(عج) سفره خانه سنتي... بابت قليان بدون چاي 20 هزار تومان از مشتريان مي‌گيرد. همچنين سفره خانه‌اي در چهارراه تهرانپارس، خيابان رشيد، 25 هزار تومان بابت قليان از مشتريان پول مي‌گيرد. نرخ عرضه قليان در سفره خانه... واقع در چهارراه سرسبز 25 هزار تومان است. نبود نظارت بر سفره خانه‌ها باعث شده است صاحبان آن‌ها از اين موضوع سوءاستفاده كنند و از مشتريان نرخ‌هاي كاذب بگيرند كه ضرورت دارد اتحاديه و سازمان تعزيرات حكومتي به اين گونه تخلف‌ها رسيدگي كنند. علي - تهران جمهوری اسلامی 20 تیر 1392 ص 5 شب خوش

ali abbasi

سلام مطلب جالبی بود در نوشتن توانا باشید[گل]

گفتگوی اقوام ایرانی

مردمی که گل ها را دوست میدارند خود از ان گل ها دوست داشتنی ترند . . . و مردم عزیز ایران گلزار و بهشت جاودان هستند با وبلاگ گفتگوی اقوام ایرانی در خدمت هموطنان عزیز هستیم آماده تبادل لینک با شما دوست عزیز هستیم

...........

سلام دوست عزیز. مطلبتون واقعا درد بزرگیه که من خودم لمسش کردم چون دو سال توی شهرتون ماموریت داشتم (همسرم همشهریتونه)ولی شما که النگ دره به اون زیبایی رو دارید (که البته اون رو هم خراب کردن!) و هزارپیچ و البته زیارت و علی آباد و........ نمیدونم چه اصراریه که همه چسبیدن به ناهارخوران!!؟؟...من که خودم به شخصه اصلا ازش خوشم نمیاد(با عرض معذرت) در هر حال امیدوارم اقلا مردم صداشون دربیاد و یه فکری برای این شهر با اون طبیعت قشنگش که رو به ویرانیه بکنند شاد و بهروز باشید

نکته بین

سلام به نظر من اگه سر هر کوچه یک پیست اتومبیل رانی بسازن ولی فرد بی فرهنگ باشه بازهم میره دنبال این مسخره بازی ها .آرامش دیگران هم اصلا براش مهم نیست، چون فرهنگ نداره ، شعور نداره، . نظر شما در مورد مطلب اخیر وبلاگ من چیه؟ (والیبال ایران و آلمان)

بیمه ارمان

این نمایندگی آمادگی دارد به صورت رایگان درزمینه های مختلف بیمه ای مشاوره دهد وهمچنین بیمه نامه های مورد نیاز شما را به صورت تلفنی و غیر حضوری صادر کند. آدرس: میدان شهرداری پانزده متری مهر آیین پشت بازار امام نبش کوچه یکم.نمایندگی بیمه آرمان کد 392 محمد چراغعلی شماره تماس:01712249698 ,09381506593

تارا

سلام دوست عزیز وبلاگ پر محتوایی دارید به من هم سر بزنید و اگر تمایلی به تبادل لینک داشتید مرا با نام "مرجع گردشگری تارا" لینک کرده اطلاع دهید با چه نامی لینکتان کنم.