20 شهریور را گرامی نداشتیم!

روز گرگان فرصت مناسبی برای طرح و بیان دیدگاههای مختلف در توسعه گرگان زمین است. خوشبختانه این مراسم امسال نیز برگزار شد که جای تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان آن محفوظ است، هر چند که امسال پس از چند دوره برگزاری و نمایان بودن نقاط ضعف و قوت آن، انتظار برگزاری مراسم در این سطح وجود نداشت!

قطعا طی چند سال برگزاری این روز و در پنجمین سالروز روز گرگان، تجارب بسیاری عاید برگزارکنندگان این مراسم شده است که می ‌شد از نقاط ضعف و قوت آن در راستای بهتر برگزار کردن آن در سال جدید استفاده نمود. به هر صورت این مراسم هم با تمام معایب و محاسنش به پایان رسید ولی امید است در سالهای آتی جشنواره ای برگزار کرد که بتوان نام آن را «گرامیداشت روز گرگان» گذاشت، نه اینکه با حاشیه های فراوان پر رنگ تر از اصل موضوع همراه باشد.

البته ناگفته نماند که در بخشهایی همچون مراسم «نکوداشت هشتاد و سومین سالروز ثبت بافت تاریخی گرگان» که با حضور دکتر حجت برگزار شد بسیار خوب و مورد استقبال بود.

امید است در سالهای آینده این روز را واقعا بتوان روز گرامیداشت گرگان زمین نامید.

/ 1 نظر / 20 بازدید
امیر

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم انصافا وبلاگ زیبایی دارین.این رو جدی میگم... ممنون میشم اگه به ولاگ منم سر بزنیدو نظر بدین امیدوارم موفق باشین.