برای محله مظلوم و بی دفاع

چند نفر کشته دیگر لازم است؟

هنوز چند ماه و بهتر بگویم دو ماه از تصادف ناگوار مادری از اهالی کوی فرهنگیان گرگان که از معبر ابتدای بلوار جرجان تردد میکرد نمیگذرد که این بار نوبت خانواده‌ای دیگر از اهالی کوی امام حسین(ع) بود تا عزادار مادر و عزیزترین فرد خانه خود باشند..

و البته این سریال تصادفات پی در پی اهالی و کشته شدن ایشان طی سالهای اخیر بسیار تکراری شده و خیال راحت برخی که فقط هزینه کردن در جاهایی که برای آنها صرف داشته باشد را میدانند با این دست مسایل مکدر نخواهد شد..

براستی چند نفر دیگر از اهالی(فرهنگیان، امام حسین(ع)، آزادگان و کوی بسیار پرجمعیت انقلاب) باید کشته شوند تا فکری به حال نصب سرعتگیری همچون سرعتگیرهای نصب شده در کمربندی در این منطقه باشیم؟؟؟؟

--------------------------------------------------------------------------

پ.ن1: با مراجعات پی در پی جمعی از اهالی داغدار این 4منطقه پرجمعیت -که بالغ بر 30هزار نفر از جمعیت گرگان را در خود جای داده‌اند- به شهرداری و شورای شهر گرگان با پاسخی روبرو شده‌اند که نشان از رعایت مسایل فنی!!!! در این شهر در حد... دارد.

واقعا طرح سرعتگیر در ورودی شهرک‌های کمربندی با رعایت ضوابط فنی بوده است یا داشتن لابی در طرح و احداث سرعتگیرهای آن مناطق نقش داشته است؟؟؟؟

ای کاش اهالی این مناطق پرجمعیت هم لابی در شورا و شهرداری حداقل برای احداث و طرح سرعتگیر!!!!! داشتند.

پ.ن2: اخیراً در باند کندروی دور میدان معلم اقدام به احداث سرعتگیر شده که البته بعد از همان سریال کشته شدن ها بوده؛ هر چند که لازم بود ابتدائاً سرعتگیر در باند تندرو و نرسیده به میدان از دو طرف اقدام میشد؛ همچنین برای نشان دادن عمق توجه به مراجعات اهالی!!! اقدام به نصب چشم گربه‌ای در ابتدای مسیر انقلاب-امام حسین(ع) شده که واقعاً اهالی را در حیرت فرو برده...

پ.ن3: چنانچه احیاناً  فکری و اقدامی برای این منطقه لازم دیده شد!!! یا پل عابر پیاده با پله برقی باشد در غیر اینصورت بهترین راه نصب سرعتگیر آسفالتی است(که حتی در کمربندی کلانشهرها هم انجام داده‌اند) که چنانچه این دو مدل رعایت نشود با استقبال مردم همراه نخواهد بود.. مثال عینی آن ابتدای شهرک فرهنگیان که اهالی مسن به هیچ وجه توان تردد از پل فعلی را ندارند.

/ 4 نظر / 11 بازدید
دبیرخانه سومین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان

سلام. برای شرکت در سومین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان فقط تا 14 شهریور فرصت باقیست. برای آگاهی از اخبار و قوانین جشنواره و همچنین ثبت نام به سایت جشنواره مراجعه کنید. موفق و پیروز باشید www.gorganblog.ir

گزارشی خواندنی که بیشتر فاکتورهای آن در مورد گرگان نیز صدق می کند... http://www.khorasannews.com/News.aspx?id=5071343

yasaman bakhshi

kheili bi ensafi ha dare mishe too shahr !!!!!!!!!!! chand vaght hey sar zadm posti nazashte boodin :) khoshalemoon kardin

روح خستــــــــــــــــــــــه

سلام اطلاعاتت خيلي زياده با اينكه ما به كوي امام حسين نزديكيم ولي نشنيده بودم تا حالا ولي حقيقتأ خيلي خطرناكه اونجاها خدا به اهالي اونجا رحم كنه مخصوصأ وردي امام حسين از سمت جرجان خيلي خطرناكه موفق باشي