لطفی در آغوش گرگان زمین

پیکر استاد محمدرضا لطفی هم مثل همه انسانهای دیگری که روزی به این دنیا می‌آیند و روزی بار سفر را باید بربندند و کوچ به سرای دیگر را در پیش گیرند در خاک کهن دیار خود آرام گرفت؛ استاد بزرگواری که متواضعانه آثاری از خویش بر جای گذاشت که بدون تردید آثار فاخری هستند که یاد نیک و بزرگ ایشان را جاودانه خواهند ساخت.

(تصویر برگرفته از وبلاگ دل آواز http://delavazha.blogfa.com/post-3.aspx)

طی دو سه روز اخیر سیمای استانی هم اقدام به پخش قطعاتی از آثار استاد نمود تا جایی که بسیاری از عموم مردم که متاسفانه در قید حیات ایشان با هنر این بزرگ مرد عرصه موسیقی اصیل و ملی ایران آشنا نبودند، از صدا و موسیقی جان فزا و روحانی ایشان بهره بردند؛ اقدامی دیرهنگام ولی قابل تقدیر که انجام شد و ای کاش پیش از این هم انجام می‌شد و چه نیک که استمرار داشته باشد.

امید داریم که از این پس به داشته‌هایمان بهتر و بیشتر از گذشته توجه کنیم تا در نبود آنها افسوس نخوریم به کارهایی که در زنده بودن ایشان می‌شد کرد.

به هر صورت از این پس میعادگاه مردم هنردوست سراسر ایران و البته هنرمندان و دوستداران موسیقی این استاد بزرگ موسیقی ملی و اصیل ایرانی در گرگان خیابان شهدا، لاله سیزدهم محله تاریخی سرپیر خواهد بود که البته قرار است موزه این استاد بزرگ و موزه هنری گرگان در همان مکان واقع شود.

/ 4 نظر / 16 بازدید
سام

سلام به ما هم سری بزن دوست دارم نظرتون رو راجب تحلیل زیر هم بدونم http://jbums.ir/2014/05/iron/

دامنه رايگان

سلام ... دوست عزيز وبلاگ خوبي داري ... خوشحال مي شم به سايت منم سر بزني و از امكاناتش استفاده كني ضرر نمي كني ... خواستي تبادل لينك هم مي كنم :) كوتاه كننده آدرس وبلاگ و لينك و افزايش بازديد چشم گير بهمراه كدهاي جاوا منحصر به فرد www.lel.ir