سیمای دلزدگی...

سیمای دلزدگی

زیباسازی معابر و نوسازی آنها و رنگ‌آمیزی دیوارهای سطح شهر و منقش کردن آن به تصاویری از بزرگان، مفاخر و شهداء و حتی نقوشی که دارای رنگ‌های شاد و زنده باشد مطمئناً آثار درازمدت و البته کوتاه‌مدت آن بر شهروندان غیرقابل انکار است. البته کارهای خوبی در چند سال اخیر در سطح کلانشهرهایی مثل تهران و در این اواخر در گرگان انجام شده است..

اهمیت زیباسازی و بهسازی معابر، گذرها و جداره سازی های شهر و آثار آن بر زندگی روزمره مردم یک شهر مساله‌ای است که متاسفانه در شهر ما و در بعدی بزرگتر در کشور ما کمتر به آن توجه می‌شود؛ مقوله‌ای که اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست.

متاسفانه در یکی از بخشهای خبری سیمای گلستان(ساعت 11 شب چهارشنبه4بهمن) که بر حسب اتفاق به این شبکه سر زدم در کمال تعجب یکی از شاهکارهای این شبکه را دیدم! مجری برنامه ضمن سر زدن به میدان در حال بازسازی ولیعصر(عج) به مصاحبه با چند شهروند!!! می‌پرداخت؛ شهروندانی که ضمن انتقاد از تخریب -و نه بازسازی- این میدان، بازسازی آن را بعد از سه دهه کاری غیرضروری و اسراف در هزینه‌ها و بودجه شهرداری می‌دانستند!

طی چند سال اخیر کارهای خوبی در زیباسازی میادین شهری گرگان انجام شده که البته انتقاداتی فراوان هم به نوع و طرح بازسازی‌ها و عدم واگذاری آن به پیمانکارانی قوی‌تر که این کار عمیق معماری را انجام دهند وجود دارد، ولی اینکه بازسازی این میدان پس از سالهای سال که شکلی مخروبه‌وار به خودش گرفته بود، کاری غیرضرور دانسته شود، جز از افرادی بر نمی‌آید که شبکه استانی که از محل بودجه شهروندان ارتزاق می‌کند را به شکلی اداره می‌کنند که نامی جز حیف و میل و دور ریختن سرمایه‌های ملی بر آن نمی‌توان نامی نهاد.. سیمایی که نه سیمای استانی، که سیمای دلزدگی است و اگر هر چه سریعتر تحولی در آن بوجود نیاید همین اندک مشتریان! خود را از دست خواهد داد

باقی قضاوتش با شما...

پ.ن: پستی که برای نظرسنجی اعضاء شورای شهر گذاشتم مسایلی که بر آن پست گذشت، حالی برای بروز کردن نمی‌گذاشت ولی این روزها بهترم و سعی می‌کنم به روال گذشته بنویسم.

/ 12 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
!!

شکی نیست که بسکتبال ورزش اول استان است وبا توجه به ظرفیت نه چندان زیاد سالن و عدم امکان تهیه بلیط برای بعضی اقشار پس اگر سیمای سبز مسابقات بسکتبال را به طور مستقیم پخش کند خیلی بهتر است تا بخواهد به این مسائل بپردازد.

پریسا

اینقدر ذوق کردم که اومدی بهم سرزدی که نگو. بدو بیا که مطلب جدید گذاشتم.منتظرتم

پریسا

اینقدر ذوق کردم که اومدی بهم سرزدی که نگو. بدو بیا که مطلب جدید گذاشتم.منتظرتم

محمودی مطلق

مهندس عزیز مطلبت رو خوندم .. متاسفم که توی شبکه استانی در جهت ارتباط با بینندگان و مخاطب برنامه جذابی دارند که طی اون بیش از چندین و چند ساعت در روز پیامکهای سرگرم کننده و دیگر پیامکهای واصله رو میخونند و اگر بخواهیم به ظرافت و دقتی شما به این شبکه باصطلاح استانی بنگریم کم نیست از این مصائب که بر بودجه عمومی کشور چه در سیمای دلزدگی(استانی سابق!!!) و چه در سیمای ... (ملی سابق!!!) می رود.. پس زیاد خودتون رو ناراحت این دست برنامه های این شبکه نکنید که این صداوسیما بعید است حالش خوب شود

پریسا

بازم منم که ازت بی خبرم . بدو بدو بدو بیا

دوست

سلام.جالب بود خواستی به منم سر بزن ی چیز جالب دارم

همسریابی

سلام.آیا شما هنوز نیمه ی گمشده تان را پیدا نکردید؟آیا از وقت گذرانی از چت روم و جامعه های مجازی خسته شدید؟آیا بدنبال آغاز یک رابطه ی شیرین و همیشگی با بهترین محبوب خود هستید؟آیا همسر خود را به هر دلیلی از دست دادید؟ شما رو دعوت میکنیم تا به بهترین و جامع ترین سایت همسریابی آنلاین،جامعه ی مجردین آماده ی ازدواج بپیوندید و عاشق و معشوق خود را پیدا کنید. یک زندگی پر از مهر و محبت منتطر شماست.بیش از این یار خود را در همسرتاپ منتظر نگذارید.همسرتاپ خدمتگذار تمامی جوانان عزیز کشورمان ایران می باشد.باشد که قدمی باشد در راستای تسهیل امر ازدواج. http://www.hamsartap20.org (با امکان تبادل لینک اتوماتیک)

بچه تهرون

سلام وبلاگت را دیدم باحال بود راستی من یه سایت دیدم جالب بود چرا ؟چون وبلاگت را توش ثبت کنی اتوماتیک آدرس وبلاگتو می فرسته تو فیس بوک؛توییتر؛لینکدین فقط کافیه تا پست دادی بری لینک پستت را بذاری تو این سایت برو امتحان کن مفیده

بهترین های گرگان

ممنون از ناترینگ شما به ناترینگی های مدعی بالاتر از 20:30 در این بازار سوژه این هم بدسلیقگی بود که انجام شد ولی برنامه خوبیه خداییش